Menu

Absolute Super Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Absolute Super Reels

Výherní Automat Absolute Super Reels Online ZdarmaPřipravte se na seznámení se s jednou z nejlepších automatových her všech dob. Absolute Super Reels je elektrizující video automat, který ve vás vyvolá pocit klasických arkádovek. Tento výherní automat zdarma nabízí hráčům spoustu možností na získání výher. Než ale začnete hrát, musíte se nejdříve rozhodnout o výši vaší sázky. Na levé straně ovládacího panelu můžete nastavit hodnotu mincí. Poté můžete použít tlačítko Coins a změnit počet vsazených mincí. K dispozici budete mít celkem 5 výherních linií. Válce roztočíte tlačítkem Spin. Maximální sázka činí 75 mincí a vsadíte si ji velmi jednoduše. Stačí totiž stisknout tlačítko Bet Max. Chcete-li, aby se válce automatu točili nepřetržitě, tak použijte funkci automatické hry skrytou pod tlačítkem Autospin.

Výherní Automat Absolute Super Reels Online Zdarma

 

Pátý válec tohoto automatu má pro vás připravených spoustu nádherných násobitelů (2x, 5x a 10x) a spinů zdarma. Zajímáte-li se ale o výhru jackpotu, musíte hrát naplno se všemi válci. Jen tak můžete tuto skrytou nejvyšší výhru najít. Minimální sázka k aktivování jackpotu je 0,75. V tomto hracím automatu zdarma jsou aktivní dva malé dodatečné válce, díky kterým naprosto zapomenete, že se jedná o klasický výherní automat. Získat můžete násobitele 10x a krásných 1000 mincí jako okamžitou výhru. Pokud se násobitel objeví na výherní linii, celá výhra z této kombinace se vynásobí. Funkce re-spinů dokáže aktivovat celkem 5 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti