Menu

Alice Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alice Adventure

Automat Online Alice Adventure ZdarmaAlice Adventure je pětiválcovým výherním automatem zdarma se 30 výherními liniemi, který vytvořila společnost iSoftbet. Již podle samotného názvu můžete odvodit, že je tento automat odvozen od slavné knihy spisovatele Lewise Carrolla zvané Alenka v Říši divů. A jedná se opravdu o velmi zábavnou automatovou hru. Pozadí hry je nádherné a dokonce i zvolené kontrastní barvy a tóny všech symbolů jsou naprosto úchvatné. Zahrát si můžete se sázkou od 30 centů až po 300 euro na jedno zatočení. 5 symbolů Alenky zobrazených na jedné aktivní výherní linii vám vyplatí úžasných 1000 mincí.

Automat Online Alice Adventure Zdarma

 

Tento hrací automat zdarma obsahuje vzrušující funkce, díky kterým se do této hry doslova zamilujete. Automat má spoustu možností, které vám zajistí pohodlnou hru. Nastavit si můžete počet výherních linií a samozřejmě i výši vaší sázky, kterou chcete do tohoto dobrodružství investovat. K dispozici máte tlačítko Lines, kterým aktivujete požadovaný počet výherních linií. Chcete-li hrát s maximální sázkou, tak stačí jednoduše využít tlačítko Max bet. Wild symbol tohoto automatu má pro vás připravené násobitele 2x, 3x nebo 5x. Scatter symbolem je kocour, který vám vyplatí okamžité peněžní výhry. Celkem můžete získat 5x, 10x nebo 25x hodnotu vaší sázky. Bonusový symbol nese název Drink me a za trojité zobrazení vám aktivuje 8 spinů zdarma s násobitelem 3x nebo 15 spinů zdarma s násobitelem 1x. Když všechny tyto funkce spojíte dohromady, tak je výsledkem nic jiného než pořádná dávka zábavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti