Menu

Ambiance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ambiance

Hrací Automat Ambiance Online ZdarmaAmbiance je poněkud odlišným výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti iSoftbet. Zaměřuje se totiž na zvukovou stránku hraní. Na válcích naleznete soubor notových symbolů doplněných symboly hracích karet od 10 po eso. Každý z těchto válců obsahuje jednu speciální notu, která se po zastavení válců na některé pozici na válci objeví. Pocit z hraní tohoto hracího automatu je proto naprosto jiný. Výherní automat Ambiance se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Počet výherních linií je fixní, takže nemůžete hrát s nižším počtem. Můžete si ale nastavit hodnotu mincí. Když ji pak vynásobíte 20, dostanete celkovou hodnotu vaší sázky. Výhry v tomto casino automatu zdarma získáte za spojení alespoň tří stejných symbolů na aktivní výherní linii ve směru zleva doprava.

Hrací Automat Ambiance Online Zdarma

 

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je symbol se třemi notami a zelenou barvou. Za tento symbol získáte výhru v hodnotě 5000 mincí, když se vám jich podaří spojit 5 v řadě. Za pět symbolů dvojité noty se žlutou barvou vyhrajete 2500 mincí. Soustředit se také můžete na půl noty, šestnáctinové noty a osminové noty, které ve skupině po pěti mají hodnotu 1000, 400 a 300 mincí. Symboly hracích karet vám nabídnou výhry ve výši od 200 do 30 mincí, také za kombinace pěti stejných symbolů. Navíc má tento výherní automat funkci automatické hry, která bude automaticky roztáčet válce, dokud je nezastavíte tlačítkem stop auto-spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti