Menu

Hells Band

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hells Band

Automat Hells Band Online ZdarmaHell’s Band je výherní automat, který vypráví o talentované hudební skupině pocházející z pekla. Její hudebníci se spojili a založili toto hudební těleso, které vám nabízí celkem 5 válců a 20 výherních linií. Těšit se tak můžete na trošku opravdu drsné muziky. Celý tento výherní automat vykresluje podsvětí, kde všichni myslí pouze a jen na zábavu. Nečekejte tak žádné hrozivé vykreslení pekla, ale spoustu skvělé zábavy.

Automat Hells Band Online Zdarma

 

Čím se tento výherní automat od ostatních liší, jsou speciální symboly. Ty se zde totiž mění v každém kole. Wild symbol i scatter symbol se při hraní střídají a tak nemůžete nikdy přesně očekávat, který z nich vás překvapí. Jediné, co můžete předpokládat, jsou opravdu vysoké peněžní výhry, které vás čekají.

Speciální herní funkce

Tento výherní automat vám nabízí také dodatečnou bonusovou funkci. Bonusové funkce jsou u výherních automatů něčím běžným, ale vždy je dobré jim rozumět ještě před zahájením hry. Bonusová hra bude aktivována běžným způsobem. Hráči musí nejdříve spojit dva symboly, které se ale na válcích musí objevit v okénku pro scatter symbol a v okénku pro wild symbol. Jakmile bonusovou hru aktivujete, objevíte se na zvláštní herní obrazovce, kde si budete moci třeba zahrát kostky se samotným ďáblem.

Na levé straně herní obrazovky se nachází tabulka, ve které jsou zaznamenávány všechny vaše výhry. Vy klikněte na logo automatu a budete mít na výběr z pěti různých her, ve kterých na vás čekají až ďábelsky vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti