Menu

Cold as Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cold as Ice

Automat Cold as Ice Online ZdarmaCold as Ice je jednoduchý výherní automat, který vám nabídne spoustu zábavy. V podstatě se jedná o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů, které kdy společnost BF Games vytvořila. Tento výherní automat je vhodný hlavně pro hráče, kteří milují klasické výherní automaty a tento skvělý výherní automat zdarma má opravdu všechno, co vám klasický výherní automat může nabídnout, a ještě mnohem více. Tento výherní automat zdarma je ovládán jen malým množstvím jednoduchých pravidel. Pokud jste nováčkem ve světě hracích automatů, tak vám rozhodně doporučuji se na pravidla a tabulku výplat podívat dopředu.

Automat Cold as Ice Online Zdarma

 

Právě tabulka výplat vám ukáže všechny možné kombinace, za které můžete získat výhry. Výplaty tohoto automatu jsou poměrně slušné, ale ta nejvyšší výhra je určena pouze pro hráče, kteří si troufnou na vsazení té nejvyšší možné sázky. Ta má hodnotu 50 mincí a můžete ji nastavit pouhým jedním klikem na tlačítko MAXBET. Tou nejvyšší výhrou, kterou tento klasický výherní automat nabízí, je 50 000 mincí. Další výhry mají hodnotu 10 000, 5000, 4000, 2000, 1000 a 500 mincí a získáte je za různé výherní kombinace. Výše vašich výher závisí vždy na dvou věcech. Jednou z nich je výherní kombinace a druhou je výše vaší sázky. Čím vyšší je vaše sázka, tím vyšší je i vaše výhra. Symboly tohoto automatu jsou klasické a narazit můžete na sedmičky, zvony, hvězdy a ovocné symboly. Hvězda má v tomto výherním automatu také roli scatter symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti