Menu

Kitty Twins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Kitty Twins

Kitty Twins Automat Online ZdarmaKitty Twins je jednoduše jedním z těch nejroztomilejších výherních automatů zdarma, který je na internetu dostupný. Kočky jsou ve virtuálním světě jedním z nejoblíbenějších druhů zvířat. Existuje již celá řada výherních automatů i ostatních typů her, které se těchto nádherných zvířat týkají. Ne sice všechny, ale velká většina těchto her jsou mezi hráči výherních automatů velmi oblíbené a i tento úžasný výherní automat zdarma se v rekordně krátkém čase stal oblíbeným automatem velké spousty herních nadšenců, a to zvláště pro jeho celkovou roztomilost. Je to zkrátka další skvělý automat pocházející z laboratoře vývojářské společnosti GameArt, která ho navrhla k naprosté dokonalosti. Každá část tohoto výherního automatu je opravdu roztomilá a nádherná, a navíc je zde i velmi atraktivní pozadí. Zvukové efekty jsou s kočkami také spojeny a k tématu automatu se tak skvěle hodí.

Kitty Twins Automat Online Zdarma

 

Průběh hry je při tom opravdu jednoduchý. Výherní automat Kitty Twins obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Tyto výherní linie jsou fixní, proto jejich počet nelze změnit. Rozsah sázek je také velmi prostý. Sázky začínají na 0,2 mince a končí na 10 mincích na jedno zatočení. Pokud ale v tomto výherním automatu chcete vyhrát vysoké částky, musíte si vsadit také vysoko. Při sázce v hodnotě 10 mincí můžete vyhrát až 500 mincí při každém zatočení. 500 mincí můžete vyhrát vytvořením těch správných výherních kombinací hned ze tří různých symbolů. V tomto úžasném výherním automatu zdarma nesmí chybět samozřejmě ani wild a scatter symboly. Tyto symboly jsou mnohem mocnější než zbylé symboly a vaše výhry tak vynesou do závratných výšin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti