Menu

Magical Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magical Forest

Automat Magical Forest Online ZdarmaVýherní automat Magical Forest patří mezi jeden z těch nejlepších výherních automatů, který byl vytvořen na lesní téma. Tento výherní automat obsahuje 5 válců se 30 výherními liniemi. Na válce přináší naprosto kouzelné prostředí, které uvnitř každého hráče probudí dítě. Na světě je již velké množství hráčů, kteří si tento výherní automat oblíbili a naprosto milují toto napětí, které znali jako děti.

Automat Magical Forest Online Zdarma

 

Jakmile vstoupíte do kouzelného světa tohoto lesního herního automatu, začnete se cítit odpočinutě a velmi pohodlně. Téma tohoto výherního automatu je zkrátka naprosto přátelské. Herní obrazovka je naplněna pouze překrásnými symboly a nakonec bude kvůli opravdu poutavým detailům pro hráče velmi těžké tuto hru opouštět. Herní symboly představují houby, rozkvetlé květiny, roztomilé kočky a kouzelníka, který míchá své kouzelné lektvary. Nechybí zde ale ani nádech pohádkovosti, který je zastoupen pohádkově vysokými výhrami.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje spoustu vysoce hodnotných symbolů, bonusových her, spinů zdarma, wild symbolů a scatter symbolů. Nechybí zde ani násobitel výher a hazardní hra. Každý symbol pro vás bude znamenat šanci na získání skvělých výher. Hodnota sázek začíná na 0,01 mince a hráči si mohou vsadit mince v hodnotě od 0,01 do 1 dolaru. Celkem je možné vsadit pět mincí na jednu výherní linii najednou. Pamatujte si vždy, že s vyššími sázkami je možné získat i mnohem vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti