Menu

Enchanted 7s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Enchanted 7s

Automat Enchanted 7s Online ZdarmaVýherní automat Enchanted 7s je určený pro všechny hráče, kteří věří ve šťastné číslo 7. Všichni tito hráči si mohou v tomto automatu otestovat své štěstí. Online výherní automat Enchanted 7s je hrou, která hráče přenese do kouzelného lesa, ve kterém mohou nalézt 7 čísel. Tato čísla jsou potřebná k tomu, aby získali ukrytý poklad. Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Při hraní narazíte na nádherné elfy, moudré kouzelníky a pracovité trpaslíky. Pokračujte ve hraní a projděte se tímto kouzelným lesem, který vám odkryje své neuvěřitelné poklady.

Automat Enchanted 7s Online Zdarma

 

Pokud sedmičky považujete za kouzelné symboly, tak vám rozhodně v tomto automatu pomohou dosáhnout výher. Nejvyšší výhry očekávejte, pokud zobrazíte tři a více identických symbolů na jedné výherní linii. Symbol 7 dokáže doplnit všechny výherní kombinace. Tento symbol totiž má kouzelnou moc nahrazování všech ostatních symbolů mimo symbolu 777. Tu nejvyšší výhru získáte při spojení pěti symbolů sedmiček. Za tři symboly 777 aktivujete spiny zdarma. Konkrétně získáte 1, 3 nebo 10 spinů zdarma při spojení 3, 4 nebo 5 těchto symbolů.

Kouzelné číslo 7

Ve spoustě kultur je číslo sedm považováno za číslo magické nebo božské. Lidé to považují za šťastné číslo a v tomto výherním automatu tomu tak opravdu je.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti