Menu

Irish Eyes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Eyes

Výherní Automat Irish Eyes Online Zdarma

5 válců, 25 výherních linií, bonusová volná hra, hazardní funkce a bonus výběru ceny jsou jen některými věcmi, které tato nádherná automatová hra zdarma má schované pro ty, kteří se chtějí dlouze zadívat do těchto krásných irských očí. Ponořte se do akce s tímto zábavným výherním automatem, který obsahuje spoustu skvělých irských symbolů jako například kotlík zlata, čtyřlístek, krásnou irskou ženu a skřítka.

Automat Irish Eyes Online Zdarma

 

První věcí v tomto výherním automatu zdarma, která velmi pravděpodobně upoutá vaši pozornost, je opravdu radostné vzezření hry a všechno takové … irské. Ano, všechny ty věc, které na Irsku milujeme jako duha na konci cesty, kotlíky se zlatem, skřítkové a v tomto případě i krásné irské ženy. Naštěstí automat online Irish Eyes má i něco více, než jen radostný a zelený vzhled. Nabízí totiž spoustu bonusových funkcí. Bonus výběru ceny spustíte, když si vytočíte skřítka zároveň na prvním i na pátém válci. Vyberte si jeden z nabízených symbolů a odhalte vaši cenu. Pan skřítek je také v této hře wild symbolem, zatímco scatter symbol představuje irská žena. 3 a více scatter symbolů vám otevřou dveře ke 12 volným kolům, během kterých budou všechny vaše výhry ztrojnásobeny. A v neposlední řadě je tu pro ty, kteří chtějí zkusit své štěstí i bonusová hazardní hra.

Hraní hry IrishEyes se vůbec nepodobá honbě za kotlíkem zlata, který je umístěn na konci duhy. Tato hra je naopak velmi jednoduchá. Vše začněte zvolením vašich sázek. Ty můžete nastavit upravením počtu výherních linií (může jich být až 25) a hodnoty mince. Jakmile to máte hotové, klikněte na tlačítko spin a spusťte celou akci. Jedinou další věc, kterou se musíte naučit, je otevření hazardní hry dostupné po každém výherním kole.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti