Menu

Hot Roller

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Roller

Hrací Automat Hot Roller Online Zdarma

Cítíte, že se poslední dobou vezete na vlně výher a chcete tak pokračovat i dál? Tak možná Hot Roller, pětiválcový hrací automat s 25 hracími liniemi od týmu z NextGen gaming je určený právě pro vás. Jen si stáhněte své okýnko a projeďte se po bulváru s tímto pohodovým hracím automatem online, který nabízí standardní trojici bonusů: volná zatočení, wild symbol a hazardní hru.

Hrací Automat Hot Roller Online Zdarma

 

Hot Roller nabízí herní zážitek, který je vysloveně obyčejný, a to jak po stránce prezentace hry, tak i samotného herního průběhu. Grafická stránka, efekty a hudba jsou opravdu průměrnými, někteří nicméně i toto mohou ocenit, protože to dodává hře tak trochu klasický dojem.
Ve stejném smyslu jdou i bonusové funkce, o kterých se opravdu nedá napsat žádný román. Wild symbolem je kráska, která nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter. Ten, reprezentovaný herní kostkou, je klíčem k výhře 36 volných kol, během nichž jsou vaše výhry ztrojnásobeny. A v neposlední řadě je tu i hazardní funkce pro ty, kteří chtějí ve hře vsadit ještě o něco více.

Hot Roller si můžete zahrát použitím následujících pokynů, bez registrace a omezení:
Info – Klikněte na toto tlačítko a přečtěte si o hře Hot Roller ještě více, než je napsáno v této recenzi.
Autoplay – Klikněte na toto tlačítko pro spuštění funkce automatické hry.
Lines -/+ a max – Pomocí těchto tlačítek můžete přidávat, ubírat nebo vybrat maximální možný počet (25) hracích linií.
Bet Level -/+a max – Podobně klikněte sem pro zvýšení či snížení hodnoty mincí nebo vsaďte rovnou maximum.
Gamble (zobrazuje se pouze po kole s výhrou) – Klikněte na toto tlačítko a spusťte hazardní hru. Uhádněte správnou karetní barvu a vyhrajete čtyřnásobek vaší výhry. Uhádněte správnou barvu a vaši výhru zdvojnásobíte.
Spin – Sem klikněte a roztočte válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti