Menu

Shaaark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shaaark

Hrací Automat Shaaark Zdarma Online

Shaark Super Bet je skvělý, pětiválcový hrací automat zdarma s 25 hracími liniemi od společnosti Vegas Technologies, díky kterému si nakonec žraloky zamilujete. Grafická stránka je dotažená do nejmenšího detailu a použité animace vás rozhodně nevystraší, ale pravděpodobně vás rozesmějí. Žralok se spíše podobá postavičce z pohádky Příběh žraloka než žraloku z Čelistí, ale naleznete zde i spoustu jiných zábavných symbolů. Tento hrací automat si zamilujete, protože zdejší žralok není vůbec nebezpečný. Jediné, co se může stát je, že vás nechá vyhrát nebezpečně moc peněz.

Hrací Automat Shaaark Zdarma Online

 

Wild symbolem je žralok, který nahradí všechny ostatní symboly mimo scatter symbol. Výhry, které pomocí tohoto žraloka získáte, vám budou zdvojnásobeny. Přinese vám tak dobré peníze navíc. Scatter symbolem je žraločí ploutev. Když si vytočíte 3 a více žraločích ploutví, spustíte 10 volných kol, během kterých budou všechny vaše výhry zdvojnásobeny. To ale není ještě vše, během volné hry se mohou náhodně některé symboly změnit na wild symboly a všechny výhry získané jejich pomocí budou zčtyřnásobeny. Bonusová volná hra může být opětovně aktivována.
V této hře máte možnost si zahrát s funkcí SuperBet, vše co pro to musíte udělat, je hrát s 25 hracími liniemi a pětinásobkem vaší aktuální sázky. Během hry s funkcí SuperBet mohou být náhodné symboly přeměněny na žraločí wild symboly, které vám přinesou ještě více hracích šancí. S každou výhrou získanou během běžné hry máte šanci zahrát si hazardní hru a zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit vaši výhru uhádnutím správné barvy nebo karetní barvy otáčené karty.

Abyste mohli začít hrát, stačí vám jen nastavit si vaši sázku. Zvolte si počet hracích linií, se kterými chcete hrát, od 1 do 25 a nastavte si výši sázky od 0,01 do 2,00. Jakmile to máte hotové, musíte už jen začít točit válci. Pokud chcete hrát ve velkém, jednoduše použijte tlačítko max, které nastaví vaše sázky na maximum. Buďte ale opatrní a hlídejte si váš účet, maximální sázka je totiž opravdu vysoká. Můžete také využít tlačítko autoplay a pohodlně sledovat, jak se vám sypou penízky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti