Menu

Call of the Colosseum

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Call of the Colosseum

Hrací automat Call of the Colosseum Online Zdarma

Call of the Colosseum je dalším ze skvělých hracích automatů zdarma od společnosti NextGen. Tématem tohoto pětiválcového automatu s 20 hracími liniemi je antický Řím, který vás přenese do Kolosea. Jediným rozdílem je, že nebudete hrát automat o váš život, ale o peníze. Grafická stránka a animace jsou provedené do detailu a jsou velmi zábavné. Shledáte se tu s císařem, dívkou, tygřím štítem a vším, co si spojíte s úžasným Koloseem.

Hrací automat Call of the Colosseum Online Zdarma

 

Wild symbol představuje císař, který se objevuje na válcích 2, 3 a 4. Wild symbol vám pomůže dosáhnout výher, protože nahrazuje všechny ostatní symboly, až na scatter symbol, kterým je zmíněný štít. Když si na válcích 2, 3, 4 a 5 vytočíte tři a více scatter symbolů, spustíte tak bonusovou volnou hru.
Spustit můžete 10 volných zatočení a zdvojnásobit všechny vaše výhry. Vždy, když se během bonusové volné hry objeví císař, ukáže buď palec nahoru, nebo dolů. Palec nahoru vám přinese další tři volná zatočení. Bonusová hra nemůže být během ní opět aktivována, ale na druhou stranu budete mít šanci během ní vyhrát spoustu peněz. S každou výhrou získáváte zároveň šanci ji zdvojnásobit nebo i zčtyřnásobit pomocí hazardní bonusové hry. A když si na válcích vytočíte pět dívek, vyhrajete úžasných 5000 mincí. To vás v Koloseu učiní opravdovými vítězi.

Abyste v Koloseu vyhráli, budete si muset nastavit vaše hrací linie a sázky. Pro to vždy můžete využít i tlačítko pro maximální sázku a roztočit to opravdu ve velkém. Opatrnější hráči si mohou navolit počet hracích linií a výši vsazené částky na linii od 0,01 do 2,00. Nezapomeňte, že můžete také využít automatickou hru a bonusovou hazardní hru, která vám pomůže tygry z Kolosea porazit a shrábnout vaši odměnu. Koloseum už na vás čeká, tak nastavte vaše sázky a roztočte válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti