Menu

Dr. Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dr. Love

Výherní Automat Doctor Love Online Zdarma

Máte v poslední době trable s láskou? Nedaří se vám s vaším partnerem naladit tu správnou romantickou notu? Chcete podstoupit milostnou a herní terapii v jednom? Pak jste na tom správném místě. Výherní automat Doctor Love od společnosti NextGen Gaming je tím pravým místem pro vyléčení vašich neduhů a zároveň pro zbohatnutí!

Výherní Automat Doctor Love Online Zdarma

 

Je těžké nepodlehnout tak vábivé hře, jako je právě tato. Od prvního pohledu je jasné, že tvůrci této automat hry na jejím tématu a vypracování opravdu zapracovali. Téma je zpracováno perfektně se zábavným pozadím a použitými symboly. Další prvky prezentace automat hry zdarma jako je hudba a grafika jsou také na vysoké úrovni. Co se týče bonusů, tak Doctor Love nabízí wild symbol, náhodný bonus který se může objevit po jakémkoli zatočení a bonusovou volnou hru.
V kasinech využívajících software Cryptologic si můžete zahrát verzi hry Doctor Love s 9 výherními liniemi, která je napojena na jejich Rapid Fire jackpot. Ač se tato hra hraje trošku odlišně, je velmi podobná po grafické stránce a rozhodně stojí za to ji vyzkoušet.

Pokud si chcete zaplatit sezení u tohoto doktora, nebudete se k tomu potřebovat objednat, ale budete se muset naučit následující pokyny:
Autoplay>a< : Zmáčkněte na tyto dvě tlačítka pro snížení a zvýšení počtu zatočení, která budou provedeny automaticky.
Play/Advanced: S těmito dvěma tlačítky můžete vaši automatickou hru nastavit ještě podrobněji.
Paytable: Chcete-li zjistit o této hře více informací, zmáčkněte na toto tlačítko a navigujte po stránce, která se vám zobrazí.
Bet +/-: Pro nastavení úrovně sázek klikněte na toto tlačítko.
Spin: Pomocí tohoto tlačítka roztočíte válce.
Bet Max: Roztočte válce s 9 aktivními výherními liniemi a aktuálně zobrazenou úrovní sázek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti