Menu

Dragons Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragons Reels

Výherní Automat Dragons Reels Online ZdarmaVýherní automat Dragon’s reel je určen všem hráčům, kteří se těchto děsivých stvoření nebojí a dokáží draky vyzvat na souboj, jen aby mohli dosáhnout na obrovský poklad ukrytý v hlubinách dračí sluje.

Výherní Automat Dragons Reels Online Zdarma

 

Pokud se vám líbí výherní automaty s fantazijním tématem, tak tento automat určitě zaujme vaši pozornost. Automat Dragon’s reel vás přenese do úplně jiné dimenze. Použitá grafika patří mezi tu nejlepší práci, která je k vidění online. To stejné samozřejmě platí i o jednotlivých symbolech, které měli na starosti ti nejlepší grafičtí umělci. Mezi symboly tohoto automatu patří štíty, vojáci, kouzelnické knihy, obři, meč a dračí oči. Celá paleta použitých barev je pestrá a dodává automatu záhadný závoj. Atmosféru automatu pak skvěle doplňuje i soundtrack.

Funkce automatu

Pokud tuto výzvu chcete přijmout, tak je čas na to, vstoupit do dračí sluje a utkat se s ním o poklady. K dispozici k tomu budete mít 5 válců a 25 výherních linií, ale jejich počet si můžete upravit podle sebe. Snažte se na válcích vytvořit co nejvíce výherních kombinací a budete odcházet jako opravdový vítěz.

Když na válcích zobrazíte alespoň 3 symboly bojovníka, aktivujete spiny zdarma. Symbol draka je wild symbolem, který vám přinese více šancí na vytvoření výherních kombinací náhradou chybějících symbolů. Symbol dračích očí je pak bonusovým symbolem, který aktivuje bonusovou hru. V této bonusové hře se podíváte do dračí sluje a budete moci otevřít jedno nádherné vejce. Symboly na válcích poté budou zamíchány a rozestavěny znovu tak, aby vytvořili jiné výherní kombinace.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti