Menu

Viking Gods Thor and Loki

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Viking Gods Thor and Loki

Viking Gods Thor and Loki Automat Online ZdarmaFolklorní předlohy a téma Vikingů jsou v online herním průmyslu velmi běžné. Nyní se s tímto tématem setkáte i na platformách společnosti Playson v online výherním automatu Viking Gods, Thor & Loki a tento automat u mnoha hráčů vzbuzuje opravdové vzrušení.

Viking Gods Thor and Loki Automat Online Zdarma

 

Design tohoto automatu je naprosto skvělou vizitkou společnosti Playson. Na pozadí automatu je vyobrazena zasněžená krajina vikingských vesnic, které se nachází na pobřeží zamrzlých fjordů. Scenérie přesně jako z tamních bájí a pověstí.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích obsahuje 3D grafiku s jedinečnými symboly, které se k automatu skvěle hodí. Sázku si v tomto automatu můžete nastavit od 0,30 až do 105 mincí.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu mají velmi rozdílné hodnoty. Ty nejnižší výhry vám nabídnou symboly runových kamenů a modrých a růžových krystalů. Za všechny tyto symboly získáte výhry, které ale budou mnohem vyšší, když využijete zabudované bonusové kolo.

Wild symbol tohoto automatu funguje naprosto běžně. Může nahradit všechny ostatní herní symboly na aktivních výherních liniích a tvořit tak výherní kombinace. Symboly boha Loki a Thora jsou bonusovými symboly, které vás v tomto automatu postupně dovedou až k těm nejvyšším výhrám.

Funkce vikingských bohů bude aktivována vždy při aktivování bonusu boha Loki nebo Thora, kteří se mohou objevit na prostředním válci. Zobrazením jednoho symbolu aktivujete extra wild symboly. Za zobrazení dvou vyhrajete 4 extra wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti