Menu

Savannah King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Savannah King

 Savannah King Automat Online ZdarmaKdo je králem savany? Správně, je to lev. Určitě jste uhodli, že tématem tohoto výherního automatu je safari. Na jeho pozadí se nachází travnatá savana a válce se na tomto travnatém území nachází jeden vedle druhého. Jednou z věcí, kterou na tomto výherním automatu zdarma nejvíce oceňujeme, je jeho jednoduché ovládání. Na rozdíl od ostatních výherních automatů má tento automat ovládací tlačítka pro nastavení zvuku po ruce. Kdykoli vás jeho doprovodné zvuky unaví, můžete je jedním kliknutím vypnout. Další skvělou funkcí je velmi flexibilní automatická hra. Ve většině případů hráči nemají šanci nastavit si počet automatických kol. Zde je tomu ale naopak. Můžete si nastavit, zda hrát 100, 50, 25 nebo 10 automatických spinů.

 Savannah King Automat Online Zdarma

 

Maximální celkovou sázkou, kterou můžete v tomto výherním automatu vsadit, je 750 dolarů. Maximální sázka na výherní linii tak činí 50 dolarů, ale dovede vás k výhrám v hodnotě až 250 000 dolarů. V nabídce nejsou žádné bonusové hry ani progresivní jackpoty, což je malá nevýhoda. Bonusová hra s tématem safari by byla jistě velmi zajímavá. Uspokojit vás tedy musí alespoň scatter bonus. Než se pustíte do hraní tohoto výherního automatu zdarma na ostro, můžete si nejdříve vyzkoušet jeho demo verzi. Celkově se jedná o jeden z těch nejzáživnějších výherních automatů z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Jeho design vypadá nádherně, nebude vás rozptylovat žádná doprovodná hudba a můžete se tak v klidu soustředit na hru. Automat ale není naprosto beze zvuků, protože zde existují doprovodné zvuky, například pro oznámení výher.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti