Menu

Fruit Blast

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Blast

Výherní Automat Fruit Blast Online ZdarmaVýherní automat Fruit Blast je jedním z těch nejnovějších výherních automatů a místo pěti válců obsahuje herní pole o velikosti 5×5. Na tomto herním poli mohou hráči tvořit výherní kombinace ze tří a více symbolů stejně jako ve hrách Candy Crush nebo Bejeweled.

Výherní Automat Fruit Blast Online Zdarma

 

I když se vám ze začátku může tento výherní automat online jevit jako obtížný, tak se ho naučíte ovládat během několika málo vteřin. Systém hry obsahuje několik úrovní a umožňuje hráčům odemykat speciální herní funkce. K dispozici je několik nových postav, které hráčům pomohou dosáhnout na své cílené výhry a celou hru si tak skvěle užít.

Pozadím automatu je ovocný bar na tropické pláži. Obrazovka hracího pole byla nastavena tak, že ukazuje zázemí baru s mírumilovnou atmosférou a dřevěným prodejním okénkem. Hráči zde narazí na různé symboly, kterými jsou například ananasy, melouny, hrozny, citróny a třešně.

Jak hrát

Tento výherní automat není stejný, jako všechny ostatní běžné automaty. Hráči zde musí z jednotlivých stejných symbolů tvořit vzory a za ně získávat výhry. Protože zde musíte tvořit výherní kombinace manuálně, tak tento automat neobsahuje možnost automatické hry. Pokud chcete vaše výhry maximalizovat, tak musíte při hraní co nejvíce přemýšlet.

Vaše sázky můžete nastavit naprosto podle sebe. Minimálně můžete vsadit 0,60 a maximálně 100 mincí. Jakmile hru spustíte, tak můžete začít spojovat stejné symboly a nejvíce vyhrajete při vytvoření výherní kombinace ze sedmi stejných ovocných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti