Menu

Break Da Bank Again

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Break Da Bank Again

Výherní Automat Break Da Bank Again Zdarma OnlineBreak da Bank Again je pětiválcový výherní automat s devíti výherními liniemi, který je pokračováním populárního klasického výherního automatu se třemi válci a pěti výherními liniemi. Původní výherní automat s názvem Break da Bank si mezi online hráči výherních automatů dokázal vytvořit pěknou fanouškovskou základnu. Jak však tento základní klasický výherní automat dosáhl takové slávy, to je otázka, ale pravděpodobně to má co do činění s jeho volatilitou doprovázenou jednoduchým průběhem hry. Break da Bank Again také nabízí vysokou volatilitu a skvěle se v tomto průmyslu drží.

Výherní Automat Break Da Bank Again Zdarma Online

 

Výherní automat Break da Bank Again si zapůjčil řadu symbolů od svého předchůdce, ale naleznete zde i několik nových vylepšených symbolů. Některými ze symbolů, které můžete najít v tomto online video automatu, jsou zlaté cedulky Bar, hotovost, zlaté mince, pera a šeky, diamanty, logo hry Break da Bank Again a trezor. Poté zde můžete narazit také na klasické karetní symboly od desítky po eso.

Symbol loga hry Break da Bank Again je wild symbolem, který na válcích nahrazuje všechny ostatní symboly až na trezor a pomáhá tak vytvořit výherní kombinace. Kdykoli je toto logo součástí výherní kombinace v základní hře, bude vaše výhra znásoben pěti. Výhry však jsou ještě lepší v průběhu volné hry, kde budou všechny výhry získané pomocí symbolu loga hry vynásobeny 25.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti