Menu

Underwater World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Underwater World

Automat Underwater World Online ZdarmaVýherní automat Underwater World je hrou inspirovanou podvodním tématem. Nemyslete si ale, že podvodní svět je vždy nádherný a okouzlující. Pod mořskou hladinou se totiž za poslední dobu nahromadila spousta harampádí.

Automat Underwater World Online Zdarma

Pod vodou leží spousta vraků, které při plavbě najeli na nějaký útes, a potopily se do mořských hlubin. Kolem nich proplouvají v šedých vodách úhoři, kteří se proplétají v dlouhých řasách. Pamatujte si tedy, že pod vodní hladinou na vás čeká i jisté nebezpečí.

V tomto výherním automatu mimo jiné narazíte i na dvě zrzavé mořské panny s přímo andělskými obličeji. Jejich tělo se v mořské vodě nádherně vlní. Víly vypadají velmi atraktivně, ale nenechte se tak snadno svést.

Herní symboly

Nevinné symboly zde představují například želvy, které mají přímo obrovské oči. Dále zde narazíte i na zvědavé klauní ryby. Oliheň nevypadá příliš spokojeně, ale hvězdice je oproti ní šťastná jako prase v chlívku. Pokud pod vodou narazíte na škeble, tak se budete radovat z velkého bohatství. Mušle vám donesou opravdu vysoké výhry. Za tři mušle získáte 15 mincí, za 4 mušle vyhrajete 75 mincí a 5 mušlí vám vyplatí až neuvěřitelných 250 mincí.

Mořská panna je v tomto výherním automatu scatter symbolem. Za tři a více těchto symbolů si tak můžete užít spoustu spinů zdarma. Spiny zdarma můžete i několikrát obnovit a navíc je při nich aktivní i násobitel 3x. Před hraním tohoto výherního automatu se raději vybavte kyslíkovou bombou. Wild symbolem tohoto výherního automatu je žralok, který vás přivede až k 10 000 kreditům. Tuto částku získáte při hraní s maximální sázkou, ale vaše výhry se mohou pohybovat kdekoli od 0,10 do 6 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti