Menu

Gold Dust

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold Dust

Výherní Automat Gold Dust Online ZdarmaGold Dust je výherní automat zdarma od společnosti EGT, se kterým si můžete vyzkoušet, jaké je opravdové hraní na hracím automatu. Jedná se o výherní automat, jehož zlatá horečka z vás udělá velmi bohatého člověka. V automatu se shledáte s různými herními symboly, jejichž grafické zpracování je naprosto úchvatné. K dispozici máte navíc dostatečný počet válců, díky nimž bude získání výher naprostou hračkou.

Výherní Automat Gold Dust Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu na vás čeká až 50 000 a jejich získání je velmi snadné. Máte spoustu šancí získat výhry a dodatečné výplaty mincí i po každém výherním zatočení. Pomocí hazardní funkce můžete zdvojnásobit vaše výhry, které vám zvýší i funkce dynamitu. Dynamitový symbol totiž pro vás má spoustu dalších výher, které stačí jen odhalit. Jackpot tohoto výherního automatu je obrovský a rychle můžete nabrat spoustu bodů. Za tři scatter mince získáte spiny zdarma, kterým může být od 5 do 20, v závislosti na symbolu, který spiny zdarma aktivuje. Výplaty jsou natolik slušné, abyste tento výherní automat mohli prozkoumat do nejmenšího detailu. V nabídce je spousta násobitelů, které výrazně zvýší počet vyhraných bodů nebo mincí. Tento výherní automat je velmi jednoduchý, a když pochopíte jeho strategii, tak pro vás výhry nebudou nikdy daleko. Celkově se jedná o vzrušující a napínavou hru, která skvěle vyplní váš volný čas.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti