Menu

Jungle Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jungle Adventure

 Jungle Adventure Automat Online ZdarmaJungle Adventure je pětiválcový automat, který je přímo nadupán různými funkcemi. V automatu bylo použito spousta pestrých barev a téma, které je skvěle navrženo a nádherně vás bude provázet celou hrou. Grafická stránka je navržena tak, aby ve vás vyvolala pocit, jako byste se nacházeli doopravdy uprostřed džungle. Je nám jasné, že jste již hráli spoustu výherních automatů zdarma, ale věřte nám, že tento je opravdu jedinečný. V této džungli zůstanete přes noc, tak vám radíme, abyste si sbalili vše potřebné. Začněte nožem, termoskou a jídlem. Chraňte při tom veškerou vaši výbavu před gorilami a divokými tygry. Těmi nejhoršími divokými zvířaty jsou ale malí pavouci, jejichž kousnutí jsou absolutně nečekaná. Tak vyčkejte na úsvit slunce, vylezte z postele a dejte se na cestu.

 Jungle Adventure Automat Online Zdarma

 

První věcí, kterou potřebujete, jsou minimálně tři stejné symboly a získáte svoje výhry. 5 stejných symbolů vám přinese ty nejvyšší výhry. Druhým důležitým prvkem je neustálé tvoření výherních kombinací, při tom vůbec nezáleží na tom, zda získáte drobné nebo vyšší výhry. Výherní kombinace můžete tvořit i se symboly karetních znaků, které vám vyplatí od 2 do 100 kreditů. Tyto malé výhry výherního automatu zdarma nejsou ničím příliš noblesním, ale pokud se vám podaří od začátku shromažďovat výhry, tak si vytvoříte velmi slušné herní konto. Při nastavování sázky se soustřeďte na maximum, aby se vám nestalo, že sázíte na něco, na co nemáte. K dispozici máte celkem 15 výherních linií a sázky se mohou pohybovat od 0,05 do 2 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti