Menu

Fortune Cat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Cat

Fortune Cat Automat Online ZdarmaVýherní automat Fortune Cat je plný koček, které jsou významným kulturním symbolem z dálného východu. Jakmile otevřete tento výherní automat online, objeví se před vámi tři velké kočky oblečené v tradičním východním oděvu. Podívejte se na ně ještě z blízka a budete moci zahlédnout i odkazy na Buddhu.

Fortune Cat Automat Online Zdarma

 

V průběhu hry vás bude doprovázet pouze jedna kočka, která bude sedět na levé straně válců. Tato kočka ale ve svých tlapkách drží zvoneček přinášející štěstí. Funkci této kočky nijak nepodceňujte, protože v japonské kultuře je považována za významný symbol štěstí a nazývá se Maneki-neko. Pozadí válců tvoří třešňové květy a válce jsou umístěny na pergole s liliově zbarvenou oblohou na pozadí a třešňovými stromy v okolí. Malebné prostředí tohoto výherního automatu vás ovlivní natolik, že ho nebudete moci zapomenout.

Jak vyhrát

Doprovodná hudba je tradiční hudbou východní kultury a ozve se ihned, jakmile začnete hrát. Pro získání výher v tomto výherním automatu musíte na jeho válcích spojovat tři stejné symboly. Tu nejvyšší výhru vám přinese symbol zlaté kočky. Za tři tyto kočky získáte 200 mincí. Kočka s fialovou lahvičkou je druhým nejhodnotnějším symbolem. Všechny ostatní symboly v tomto výherním automatu zobrazují tradiční symboly, za jejichž výherní kombinace můžete vyhrát částky v hodnotě od 1 do 75 mincí. Kočka přinášející štěstí je wild symbolem a scatter symbolem je buclatá bílá kočka.

Výherní automat Fortune Cat obsahuje celkem 8 výherních linií a 3 válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti