Menu

Floras Secret

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Floras Secret

Automat Floras Secret Online ZdarmaVýherní automat Flora’s Secret je tou pravou hrou, která vás zavede na nádhernou letní louku. Celý tento výherní automat zdarma je zasazen do překrásného prostředí letní zahrady, která válce obklopuje. Vy se tak můžete kochat touto nádhernou přírodou a při tom vyhrát spoustu peněz.

Automat Floras Secret Online Zdarma

 

Jakmile se pustíte do hraní, tak vás na válcích přivítá spousta pestrobarevných květů. Na pozadí se nachází nějaké křoviny, živé ploty a sytě zelená tráva. Celá hra je plná různých květin, takže vám bude postupem hraní připadat jako výbuch všech barev. A než se jednotlivé válce nadobro zastaví, celé tyto květinové záhony se budou pohybovat v jemném závanu větru. Tento výherní automat byl navržen velmi dobře, ale některé jeho detaily vypadají nedotaženě. Nicméně právě tyto detaily nejsou až tak viditelné. Každé získání výherní kombinace je doprovázeno šikovnou animací, při které bude na herní obrazovce zviditelněna vámi vyhraná částka.

Jak vyhrát

Tabulka výplat tohoto výherního automatu se skládá z několika menších obrazovek, na kterých je názorně ukázáno, jaké částky na vás čekají. Po spojení tří symbolů získáte výhry a při spojení více jak třech symbolů budou tyto výhry ještě vyšší. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol červené růže, který vám vyplatí 250 mincí. Stačí na válcích spojit pět těchto symbolů na jedné výherní linii. Nádherný modrý motýl je expandující wild symbol, který vám přinese i spiny zdarma. Výherní automat Flora’s Secret se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Získání jackpotu při tom v tomto výherním automatu nezávisí na hodnotě vámi vsazených částek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti