Menu

Always Hot Cubes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Always Hot Cubes

Výherní Automat Always Hot Cubes Online ZdarmaVýherní automat Always Hot Cubes od společnosti Novomatic je zábavnou hrou se známým názvem. Hra je mnohem jednodušší, než na první pohled vypadá. Třeba jako některá mini hra ve vašem telefonu. Jedná se o výherní automat, který je dostupný zdarma a můžete si ho zahrát kdykoli a odkudkoli. Při roztáčení válců můžete jednoduše relaxovat a čekat na nečekané ceny. Celkově se jedná o zábavnou hru, která je v offline kategorii kasin velmi oblíbená. Také můžete vyzkoušet i další hry jako Book of Maya a Twisted Pays.

Výherní Automat Always Hot Cubes Online Zdarma

 

Umístění hracích kostek do výherního automatu je originálním nápadem. Tento výherní automat má 3 válce a 5 aktivních výherních linií. Sázky na linii se pohybují mezi 10 a 2000 mincemi a také máte možnost rovnou použít tlačítko max bet spin a vsadit si rovnou tu nejvyšší částku. Hra také obsahuje dvojitou hazardní funkci, na kterou vás jistě kombinace kostek s výherním automatem naláká. Ale pozor! Nepoužívejte tuto funkci po každé vaší výhře, nebo se vám může stát, že odejdete s prázdnou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti