Menu

Keno Universe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Keno Universe

Výherní Automat Keno Universe Online ZdarmaKeno Universe je výherní automat ve stylu loterie, se kterým zažijete spoustu skvělé zábavy. Jedná se o klasickou hru, ale pro většinu hráčů to bude novinka. Nevypadá jako klasický výherní automat zdarma, ale i tak jde o velmi zábavnou hru a kdo ví, třeba se vám tento styl automatových her začne líbit víc, než klasické roztáčení válců. Vše, co při hraní tohoto automatu musíte udělat, je vybrat si vaše šťastná čísla a zjistit, jestli jsou to ta správná výherní čísla. A to je vše. Je to opravdu tak jednoduché. Jediné, co tento výherní automat spojuje s ostatními automaty je hazardní hra, ve které je vaším úkolem uhádnout barvu vybrané karty.

Výherní Automat Keno Universe Online Zdarma

 

A aby byla celá hra ještě jednodušší, tak vás herní obrazovka dokáže sama navigovat. Veškerá čísla a instrukce naleznete velmi snadno a celá herní obrazovka je prostá a čistá. Můžete se tak perfektně soustředit opravdu jen na samotné hraní. K dispozici máte cekem 80 čísel, ze kterých musíte vybrat 10. Poté je náhodně taženo 20 čísel. Pokud je taženo jakékoli stejné číslo, pak získáte výhru. Hraní je tak velmi jednoduché a pravděpodobnost vašich výher je vysoká. Už za získání jednoho stejného čísla získáte tu nejnižší výhru. Když ale mezi 20 taženými čísly bude všech vašich deset zvolených čísel, tak na vás čeká pořádný jackpot. Před sebou budete mít také velkou spoustu možností sázek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti