Menu

Beowulf Pragmatic Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beowulf Pragmatic Play

Beowulf Pragmatic Play Automat Online ZdarmaBeowulf je skvělým výherním automatem s 5 válci a 25 výherními liniemi. Vyznačuje se epickým tématem a řadou bonusových funkcí, jako je například útok vlkodlaka, který je aktivován náhodně a vyplatí vám jeden re-spin za každou příšeru, kterou ulovíte. Tyto symboly se navíc při re-spinech mohou změnit na wild symboly. Další skvělou funkcí jsou spiny zdarma, které aktivujete zabitím draka. V tom případě obdržíte další 3 spiny zdarma.

Beowulf Pragmatic Play Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat online je inspirovaný epickou básní, která je zde prezentována na 5 válcích a 25 výherních liniích s velmi dobrodružným názvem. Automat je naplněn dostatkem funkcí, které zahrnují uzamčené a lepivé wild symboly, vysoké násobitele a spiny zdarma. Jednotlivé sázky se mohou pohybovat v rozsahu od 0,3 až do 300 mincí na každé zatočení.

Automat je umístěn do Skandinávie, kde tato středověká báseň vypráví příběh o Beowulfovi a jeho hrdinných bojích proti vlkodlakům a jiným příšerám. Tento výherní automat staví tohoto hrdinu vždy do takové pozice, aby hráči přinesl co nejvíce výher.

Při hraní si hlídejte zrádné vlkodlaky a jejich náhodné útoky. Pokud bude tato funkce aktivována, tak se toto zrádné stvoření objeví na pátém válci. Beowulf se pak po jednotlivých hracích polích bude posunovat tak, aby stvůru zabil. Za zabití každé příšery obdržíte jeden re-spin. Druhým hlavním bonusem tohoto výherního automatu je funkce spinů zdarma, kterou aktivujete zobrazením tří a více scatter symbolů kdekoli na válcích.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti