Menu

Golden Legend

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Legend

Výherní Automat Golden Legend Online ZdarmaPodívejte se do Starověké Číny a objevte pravdu o Zlaté legendě díky tomuto, poklady naplněného výhernímu automatu od Play’N’Go. Jedná se o jednoduchý hon za pokladem, při němž se snažíte získat zlaté postavičky zvířat, které jsou poschovávané napříč touto starověkou zemí. Nalézt musíte tygry, lvy, želvy, ptáky a ryby a čím víc z těchto postaviček získáte, tím více zlata si domů odnesete. Hra také obsahuje množství zábavných bonusových her, kterých můžete využít. Jedná se třeba o Wild bonus, Scatter bonus a volná zatočení.
Další skvělou zprávou je, že i když se jedná o Starověkou Čínu, tak si tento hon za pokladem můžete užít i na jakémkoli moderním mobilním zařízení včetně těch využívajících technologii iOS a Android.

Výherní Automat Golden Legend Online Zdarma

 

Poklad vypadá tak opravdově, takže se budete neustále cítit jako neohrožený průzkumník, kterému byla dána šance hledat poklad ve Starověku, a který uspěl. Zatímco většina legend je založena na mýtech a pověstech, Zlatá legenda, neboli tento výherní automat, ukazuje, že pověst o starověkém světě plném zlata je pravdivá. Také navíc nabízí další skvělé výplaty a spoustu zábavných bonusových her, stejně tak jako chytrý systém sázek, což dostane tuto 24 karátovou Zlatou legendu na váš účet!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti