Menu

Alien Robots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alien Robots

Hrací automat Alien Robots Online ZdarmaAlien Robots je skvělým výherním automatem, který na trh vypustila společnost Net Entertainment. Automat obsahuje 30 výherních linií a navíc také nabízí možnost změny do režimu s 243 možnostmi výhry pouze zvýšením vašich sázek. Tento režim umožňuje, aby symboly byly spojovány z obou dvou stran bez ohledu na to, jakým způsobem jsou na výherních liniích seřazeny. K tomu všemu navíc tato hra obsahuje funkci sticky wild a scatter symboly vypadající jako UFO. To vám zajistí stejnou robotickou zábavu, jakou můžete zažít i při hraní výherních automatů Elements a SpaceWars.

Hrací automat Alien Robots Online Zdarma

 

Je více než jasné, že vás tento výherní automat postaví čelem k úžasnému hernímu zážitku s bezvadnou uvítací obrazovkou, na které musíte zmáčknout zelený knoflík, který se nachází vpravo před vámi, a zahájit tak hru. Samozřejmě se zde také shledáte s výjimečnou grafikou a skvělými symboly, které jsou spojením oldschool stylu s nádechem nejnovějších technologií. Pokud se vám líbí futuristické výherní automaty, pak je výherní automat Alien Robots pro vás tím pravým.

One comment

  1. zdenko napsal:

    chci si zahrat zdarma altomaty

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti