Menu

Black Jack Multihand VIP iSoftBet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Black Jack Multihand VIP iSoftBet

Black Jack Multihand VIP Online ZdarmaBlackjack Multihand VIP je klasickou karetní stolní hrou, kterou ocení zvláště zkušení hráči. Limity sázek byly v tomto výherním automatu zvýšeny pro všech pět her zároveň, takže hráči mohou v klidu vsadit částky od 100 do 1000 eur. Tento výherní automat zdarma zahrnuje možnost zdvojnásobení sázek při dvou prvních kartách. Při dobrých kartách si tak můžete klidně vsadit ještě jednou tolik. Tuto možnost lze využít jen při dělení karet. A to je další skvělá funkce, kterou můžete využít při hlavní hře. Máte dvě karty stejné hodnoty? Tak je můžete rozdělit a hrát s každou zvlášť.

Black Jack Multihand VIP Online Zdarma

 

Tento výherní automat podporuje velmi vysoké sázky. Vyplatit vám pak může 3/2 a bezpečnostní výhru 2/1. Strategie blackjacku je jednoduchá a tento výherní automat zdarma má navíc velmi dobrou grafickou stránku, která hráče bude ke hraní jen lákat. Při hraní využijete vaše nejlepší herní schopnosti, zvláště pak sebeovládání, které zamezí zbytečným ztrátám.
Strategie hit nebo stand může vylepšit vaše šance na získání výher. Hit znamená, že si z balíčku vezmete další kartu. Jednoduchý signál, jak krupiérovi ukázat svůj tah, je poklepáním na své karty nebo na stůl. Na druhou stranu je tu možnost stand, která znamená, že chcete zůstat u svých karet a další nechcete. Tato strategie funguje při vysoké pravděpodobnosti vaší výhry. Ve výherním automatu Blackjack Multihand VIP hrajete proti dealerovi, který může brát karty z balíku do součtu 16 a hrát stand od součtu 17. Počítání karet je další úspěšnou strategií. Bezpečně tak můžete hrát díky sledování poměru vysokých a nízkých karet, ale musíte mít opravdu dobrou paměť.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti