Menu

Ghosts Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ghosts Night

Ghosts Night Automat Online ZdarmaVýherní automat Ghost’s Night si mohou zahrát všichni, kteří se nebojí kouzel nebo čarodějnic. Tento výherní automat má 3D grafickou stránku a mezi jeho symboly patří strašáci, světélkující tekutina, duchové a jiné realisticky zpracované strašidelné symboly. Atmosféru automatu ještě vylepšuje děsivý soundtrack, ve kterém zaslechnete zvuky pištících čarodějnic a hrozivých příšer. Čarodějnice, duchové a vlkodlakové nebudou chybět ani na hrací ploše.

Ghosts Night Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje pět válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 1 centu až po 1 dolar. Cílem hry je na aktivních výherních liniích vytvořit výherní kombinace minimálně ze tří symbolů. Mezi symboly, ze kterých můžete tvořit výherní kombinace, patří dýně, upíři, krypty a náhrobky. Speciálními funkcemi jsou wild symboly spiny zdarma a bonusové symboly. Spojením třech bonusových symbolů aktivujete bonusovou hru.

Pokud si chcete zahrát živou verzi tohoto výherního automatu, tak do něj musíte vložit své vlastní peníze, ale na oplátku budete mít možnost získat opravdové peněžní výhry. Pokud na živou verzi automatu ještě nejste připraveni a nechcete do něj vložit vlastní finanční prostředky, zahrajte si demo verzi. Demo verze je skvělou příležitostí hlavně pro nové hráče, nebo hráče bez financí na sázení. Z demo verze na živou verzi a naopak můžete přejít kdykoli.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti