Menu

Dr. Feelgood

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dr. Feelgood

Automat Dr. Feelgood Online ZdarmaDr. Feelgood definitivně patří mezi ty výherní automaty online, které jsou vytvořeny právě tak, aby potěšili úplně všechny hráče. I když většina z nás asi nemá ráda návštěvy nemocnic, tak tento skvělý výherní automat vás dokáže přesvědčit o tom, že to není zas tak špatné. Zmíněný doktor je zde přítomen opravdu vždy a jeho úkolem je zajistit, abyste se cítili dobře. A tím nejlepším na tomto výherním automatu zdarma je, že nezlepší pouze váš zdravotní stav, ale i ten finanční. Tento výherní automat byl definitivně vytvořen za tím účelem, aby hráčům nabídl maximum zábavy. Z použité grafické stránky, animací i díky zvolenému pozadí to je naprosto jasně znát. Výherní automat Dr. Feelgood zdarma se nezabývá vůbec žádným vážným tématem. Co se týče jeho designu, tak se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů zdarma, které jsem kdy hrál.

Automat Dr. Feelgood Online Zdarma

 

Grafická stránka i animace jsou navrženy k naprosté dokonalosti a samotnou hru začnete nastavením svých sázek. Nastavení je poměrně jednoduché. Stačí kliknout na pár tlačítek a je to hotovo. Ovládací panel tohoto výherního automatu zdarma je přehledný a jednoduchý na použití i pro naprosté nováčky. I oni si díky tomu mohou užít hraní na tomto výherním automatu opravdu naplno. Výherní automat Dr. Feelgood má celkem 5 válců a 25 skvěle rozprostřených výherních linií. Počet aktivních výherních linií může být při každém zatočení změněno, ale mějte na paměti, že frekvence výher se od počtu aktivních výherních linií odvíjí. Čím více výherních linií je aktivováno, tím vyšší šance na získání skvělých výher.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti