Menu

Jewel Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jewel Sea

Jewel Sea Automat Online ZdarmaVýherní automat The Jewel Sea je vibrující automatovou hrou s vodním tématem, která vám vyplatí výhry v obou směrech.

Jewel Sea Automat Online Zdarma

 

Spousta běžných výherních automatů vám vyplatí výhry za výherní kombinace vytvořené ve směru zleva doprava, ale tento automat vám vyplatí výhry i za výherní kombinace ve směru zprava doleva. Budete mít tak dvojnásobné šance na výhru. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 10 výherními liniemi.

Jakmile spustíte tento výherní automat, ocitnete se na dně hlubokého oceánu. A právě zde na vás čekají výhry až v hodnotě 5000 mincí. Jste-li na takové výhry připraveni, stačí si nastavit hodnotu vašich sázek a dát se do točení válců.

Sázky tohoto automatu začínají na 0,10, ale můžete si vsadit i více. Pamatujte si, že s vyššími sázkami roste také hodnota výher.

Pozadí tohoto automatu online vypadá jako mořská postel. Grafická stránka i celý design dosahují nadstandardní kvality a můžete zahlédnout například i exotické rybky, které budou po válcích plavat. Válce od sebe nejsou ničím odděleny a jednotlivé symboly jakoby plavou ve vodě. Výherní linie jsou označeny bublinkami. Na obrazovce se také nachází truhlice s pokladem, která je plná zlatých mincí a šperků.

Na spodní straně herní obrazovky se nachází ovládací panel, který můžete využít pro upravení hodnoty vsazených mincí a jejich počtu. Také zde uvidíte přehledně hodnotu vašich výher a zůstatek na vašem účtu.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří safíry, smaragdy, citríny, rubíny, kotvy, kormidla, poklady a královské koruny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti