Menu

Magic Destiny

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Destiny

Výherní Automat Magic Destiny Online ZdarmaVýherní automat Magic Destiny zpracovává názor, že osud každého je napsán ve hvězdách. Pokud žijete s představou, že se stane něco špatného, tak v životě nebudete šťastní. Pokud ale v životě očekáváte něco dobrého, tak budete žít život plný radosti a štěstí.

Výherní Automat Magic Destiny Online Zdarma

 

Magic Destiny je online výherní automat od společnosti Fugaso a je plný věcí, které se vám mohou stát. S jeho pomocí můžete dosáhnout na výhry v hodnotě až 80 000 mincí, které získáte při jednom jediném zatočení. A i když se vám zrovna nepodaří na tento neprogresivní jackpot dosáhnout, můžete i tak vyhrát spoustu peněz.

Zatímco budete čekat na vaši šťastnou hvězdu, můžete využít stacked symboly, scatter symboly a výhry, které budou dosahovat obrovských částek.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 40 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastaven fixně a znamená to, že si musíte vsadit vždy na všech 40 výherních linií. Změnit nicméně můžete alespoň úroveň vašich sázek ve formě hodnoty vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,40 do 100.

Herní symboly

Design tohoto výherního automatu vypadá, jako kdyby se jednalo o stůl nějaké věštkyně. Na levé straně zahlédnete zlatou minci, dýku a svíčky. Na pravé straně zase uvidíte klíč a svíce. Mezi symboly automatu patří symboly hracích karet s hodnotou od kluka až po eso. Mezi další symboly patří lev, orel, zlatý drak a stříbrný drak. Také můžete zahlédnout zlaté a stříbrné obrysy něčeho kulatého, což mohou být kasinové žetony.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti