Menu

Star Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Star Cash

Star Cash Automat Online ZdarmaStar Carch je úžasným výherním automatem zdarma se spoustou zábavných prvků. Tento výherní automat se dokáže skvěle postarat jak o vaši zábavu, tak i o vaši ekonomickou situaci, kterou výrazně vylepší. Výherní automat Star Cash zdarma vytvořila vývojářská společnost GameArt a stejně jako i všechny ostatní video automaty, které tato společnost vytvořila, se i tento výherní automat pyšní neuvěřitelně kvalitní grafikou a výjimečnými animacemi. Pozadí tohoto výherního automatu zdarma se podobá samotné galaxii, takže při hraní na tomto automatu budete vlastně cestovat vesmírem. Na rozdíl od ostatních cestovatelů vesmírem mají hráči cestující se Star Cash možnost na své cestě posbírat spoustu nádherných výher.

Star Cash Automat Online Zdarma

 

Tento výjimečný výherní automat zdarma se nechal inspirovat klasickými automaty, což nám napovídají jeho symboly. Narazíte zde na sedmičky, bary a dokonce i symboly písmen. Mimo tyto symboly se zde nachází i znaky některých měn, jako jsou dolary, eura nebo jeny. Všechny tyto symboly mají ale naprosto skvělý design a také vám mohou nabídnout celou řadu různých výher. Tou nejvyšší výhrou tohoto automatu je 500 mincí. Tuto výhru ale získáte pouze při hře s tou nejvyšší možnou sázkou. Maximální možná sázka má hodnotu 0,5 mince na každou výherní linii, takže pokud jste začátečníkem, nebo jednoduše nemáte tak vysoké herní konto, tento výherní automat se pro vás bude skvěle hodit. Navíc jsou zde výhry opravdu časté, takže můžete očekávat odměny téměř při každém zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti