Menu

Wild Wild Bill

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Wild Bill

Wild Wild Bill Automat Online ZdarmaWild Wild Bill je hrací automat zdarma, který vám nabídne spoustu akce a napětí s velmi jednoduchým ovládáním. Na první pohled vám bude jasné, že je tento výherní automat navržen ve starém klasickém stylu s velmi atraktivním tématem. Z automatu na vás bude hledět Old Wild Bill, který bude pozorně sledovat vaši hru a jeho pohled pro vás bude opravdovou výzvou. Vy se ale v tomto výherním automatu zdarma soustřeďte na symbol divokého Billa, který je wild symbolem. Stačí vám získat dva tyto symboly a vyhrajete 25x hodnotu vaší sázky. Ve hře je pouze jedna výherní linie, což jen potvrzuje výše zmíněný klasický styl tohoto automatu. Nepřestávejte ale válci točit a dostanete se k vysokým výhrám.

Wild Wild Bill Automat Online Zdarma

 

Co se týče jednotlivých prvků tohoto výherního automatu zdarma, nejdříve je tu doprovodná hudba, která určuje celé herní tempo. Válce jsou umístěny do jednoho z rohů herní obrazovky a může se stát, že lehce ztratíte svoji koncentraci. Hudba vás ale vždy vtáhne zpět. Ukázalo se, že tento výherní automat je nejlepší hrát na velkých zařízeních, jako je počítač nebo notebook. Malé válce a ještě menší symboly jsou navrženy velmi čistě a vývojářské společnosti Tom Horn Gaming za ně patří opravdové uznání. Pokud se v jednotlivých výhrách příliš neorientujete, tak si přečtěte pravou stranu herní obrazovky. Zde jsou zobrazeny všechny symboly i jejich výplaty. Tento výherní automat patří přesně mezi ty automatové hry, které si užijí naprostí nováčci i zkušení hráči stejnou mírou. Ta nejvyšší výhra, kterou můžete ve výherním automatu Wild Wild Bill získat, dělá 2000 až 15 000násobek vaší sázky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti