Menu

Forest Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Forest Mania

Výherní Automat Forest Mania Online ZdarmaForest Mania je výherním automatem od vývojářské společnosti iSoftbet, který obsahuje 2 válce a 100 výherních linií. Celá hra je zasazena do nádherného kouzelného lesa a válce na levé straně jsou naplněny náhodnými symboly. Ve hře se ale také objevují wild symboly, wild válce a bonusová funkce s 10 spiny zdarma. Tento výherní automat si můžete zahrát na všech mobilních zařízeních se sázkami od 50 pencí do 50 dolarů na jedno zatočení. Je pravdou, že vzhled tohoto automatu je poněkud nevšední. Na levé straně je standardních 5 válců se čtyřmi řádky. Na pravé straně máte pak dalších 5 válců s 12 řádky. Jejich kombinace vám dá dohromady 100 výherních linií. Design automatu je úchvatný a těšit se můžete na bohatou flóru i faunu. Ty nejvyšší výhry vám vyplatí dva symboly hmyzu podobných bytostí. Za kombinaci 5 zelených potvůrek získáte 200 mincí a za kombinaci 5 hnědých hmyzích symbolů vyhrajete 250 mincí.

Výherní Automat Forest Mania Online Zdarma

 

Symbol W v tomto výherním automatu zdarma označuje wild symbol. Tento symbol vám nepřinese žádné samostatné výhry, ale může změnit všechny ostatní symboly. Dávejte si pozor, protože některý ze symbolů na levých válcích se může náhodně změnit na wild symbol. Náhodně se může změnit dokonce i celý válec, ba dokonce i tři válce najednou a to na obou sadách válců. Výherní automat Forest Mania zdarma má pro vás také spiny zdarma. Ty se aktivují náhodně a je jich celkem 10. Po vizuální i herní stránce je tento výherní automat naprosto nevšedním a skvělým zážitkem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti