Menu

Dragon´s Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon´s Luck

Výherní Automat Dragon´s Luck Online ZdarmaSpolečnost Red Tiger je skvělou společností vytvářející výherní automaty zdarma, která už vydala celou řadu výherních automatů na všechna různá témata. Tento konkrétní výherní automat zdarma je inspirován Čínou. Čína je zemí draků a tým vývojářské společnosti Red Tiger odvedl opravdu skvělou práci při vytváření tohoto nádherného výherního automatu online zdarma, který vás přenese do Číny a odhalí vám draky tak, jak jste je doposud neznali. Výherní automat Dragon’s Luck zdarma je velmi plynulou automatovou hrou naplněnou symboly štěstí, které čekají pouze na vás. Design tohoto automatu je velkolepý a vaše oči zaručeně přitáhne i jeho nádherná barevnost.

Výherní Automat Dragon´s Luck Online Zdarma

 

Animace jsou také velmi zajímavé a skvěle ladí se zvoleným tématem. To stejné nicméně platí i o průběhu hry. Samotná hra je navíc velmi jednoduchá, protože zde neplatí žádná složitá pravidla. Řídit se musíte pouze několika jednoduchými pravidly. Každý hráč by se před začátkem hry měl seznámit s tabulkou výplat. Zde se můžete informovat o všech možných výherních kombinacích a odpovídajících výhrách. Podle tabulky výplat je tou nejvyšší výhrou 1380 mincí. K dispozici je ale i spousta dalších zajímavých cen. Tou nejnižší výhrou je 10 mincí. Než ale začnete vyhrávat, musíte nejdříve nastavit své sázky. Ovládací panel vám dovolí vybrat si z široké škály sázek. Jejich hodnota se pohybuje od 0,2 do 500 mincí. Tento výherní automat zdarma je tak vhodný pro hráče všech úrovní. Ke hraní máte k dispozici celkem 5 válců s 10 fixními výherními liniemi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti