Menu

Stage 888

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stage 888

Stage 888 Automat Online ZdarmaStage 888 není žádné běžné hudební pódium, ale jedná se o pódium skvělých výher. Po pravdě je tento velmi pohodový výherní automat zdarma nadupaný bonusovými funkcemi. Automat, který by byl tak štědrý na bonusové funkce jsem už dlouho neviděl a velké díky za to patří vývojářské společnosti Red Tiger. Tato společnost již své zkušenosti s vytvářením vysoce kvalitních výherních automatů dokázala v minulosti a tento výherní automat je dalším skvělým příkladem.

Stage 888 Automat Online Zdarma

Tento nádherný výherní automat zdarma vám nabídne výhry v hodnotě až 1000násobku vašich sázek. Využít můžete hned několika bonusových funkcí, které vaše výhry vystřelí vzhůru. Jsou to například okamžité výhry, stacked wild symboly, mega symboly, mega válce, přetočení a dva bonusy. Jedná se o dlouhý seznam, takže je téměř nemožné, že by se vám některá z těchto funkcí nepodařila aktivovat. Pytle plné peněz si z tohoto výherního automatu odnesou téměř všichni hráči.

Automat obsahuje celkem 5 válců s 20 fixními výherními liniemi a hra není nijak složitá ani pro naprosté nováčky. Pro začátek si budete muset nastavit své sázky a poté stisknout tlačítko spin. Sázky se mohou pohybovat od 0,2 dolarů, proto je tento výherní automat zdarma vhodný i pro hráče s nižším rozpočtem. Pro získání těch nejvyšších výher vám ale doporučujeme zahrát si s těmi nejvyššími sázkami. S tak vysokým počtem bonusových funkcí a s 20 výherními liniemi není možné, že byste z tohoto výherního automatu neodešli jako vítězové.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti