Menu

Nuts Commander

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Nuts Commander

Nuts Commander Automat Online ZdarmaVýherní automat Nuts Commander vypadá jako hra pro děti se světlými barvami a podivnými postavičkami, které jsou ale velmi nebezpečné. Vizuální stránka automatu vypadá jednoduše skvěle a rozhodně si zaslouží váš obdiv.

Nuts Commander Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vypráví příběh o lesním zvířátku a tomu odpovídá i pozadí automatu, které zobrazuje jeho domov. Vypadá to ale, že tato veverka prošla důkladným vojenským výcvikem.

Na válcích se tak nachází celá řada veverek s různými zbraněmi, jako jsou například katapulty nabité zlatými žaludy a dřevěné meče. Prostředí automatu vypadá velmi čistě a ovládání je intuitivní. Zvukový doprovod i grafická stránka jsou také naprosto bezchybné, jak to ostatně od tak vyhlášené vývojářské společnosti lze očekávat.

I v tomto výherním automatu narazíte na některé speciální funkce, které znáte již z jiných her. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 100 výherních linií, které hráčům zajistí spoustu výher. Dalšími funkcemi automatu jsou scatter symboly, spiny zdarma a wild symboly.

Herní symboly

Mimo obyčejného wild symbolu můžete aktivovat i dodatečný wild symbol. Tímto symbolem je symbol veverky, který se v tomto výherním automatu může změnit na wild symbol. Stačí tento symbol zobrazit na válci nejvíce vpravo na nejnižší pozici a extra wild symboly budou aktivovány. Již jeden tento wild symboly vám přinese mnohem vyšší výhry. Ty totiž vynásobí celkem 4x. Za tři bonusové symboly získáte možnost zahrát si bonusovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti