Menu

Space Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Space Fortune

Hrací Automat Space Fortune Online ZdarmaVývojářská společnost Habanero do sbírky naprosto skvělých výherních automatů zdarma posledních let přidala další kousek. Tento výherní automat s názvem Space Fortune patří rozhodně mezi jejich nejlepší výtvory. Jedná se o výherní automat zdarma s tématem vesmíru. Vývojářská společnost Habanero už v minulosti vydala jiné vesmírné výherní automaty, ale tento je jedním z těch nejlépe navržených výherních automatů zdarma na dnešním trhu. Grafická stránka, animace a další mediální prvky se nedají srovnat s žádnými jinými výherními automaty zdarma. Pokud tedy patříte mezi fanoušky výherních automatů zdarma, kteří sní o tom, že se jednoho dne podívají do vesmíru, tak vám tento výherní automat vřele doporučuji. V podstatě se jedná o pětiválcový herní automat online s 25 nastavitelnými výherními liniemi.

Hrací Automat Space Fortune Online Zdarma

 

Průběh hry je plynulý a pohodový. V cestě vám nebudou stát žádná složitá pravidla. Pokud vás tedy zajímá hraní tohoto výherního automatu zdarma, stačí, když jednoduše nastavíte svoji sázku a stisknete tlačítko spin. Vše ostatní bude naprosto automatické. Aby byl proces sázek ještě více zajímavý, obsahuje automat i tlačítka MAXBET a AUTOPLAY. Různé výherní kombinace vás čekají s velmi lákavými výhrami. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol vesmírného hrdiny, který vám nabídne až 25 000 mincí při každém zatočení. Zároveň se jedná o wild symbol tohoto automatu ale nebojte se, scatter symbol zde také nebude chybět.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti