Menu

Sky is the Limit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sky is the Limit

Automat Sky is the Limit Online ZdarmaTento výherní automat je jedním z těch nejzajímavějších výherních automatů, které jsem tento rok hrál a k tomu je navíc zaměřen na tak vzrušující a dobrodružnou aktivitu, jakou je skákání s padákem. Většina z nás nedokáže sebrat tolik odvahy, aby skákání s padákem vyzkoušeli. Právě proto můžeme být vděční vývojářskému týmu společnosti Habanero za vytvoření tohoto skvělého výherního automatu zdarma. Všichni fanoušci výherních automatů zdarma tak mají šanci zažít v oblacích spoustu vzrušení. Tento zážitek je téměř stejně napínavý jako samotný skok s padákem a obsahuje naprosto vše, co si od skákání s padákem můžete přát.

Automat Sky is the Limit Online Zdarma

 

Na válcích se setkáte se skokany, helmami, kompasy, brýlemi, padáky a batohy. Všechny symboly z této sady vám mohou přinést různé peněžní výhry, jejichž výše závisí na konkrétních výherních kombinacích. K dispozici máte celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet aktivních výherních linií můžete změnit, ale musíte počítat s tím, že dojde ke snížení frekvence získání výher. Dále v tomto výherním automatu zdarma ovlivní výši výher změna hodnoty vsazených mincí a změna úrovně sázek. Aby ale tvůrce tohoto výherního automatu zdarma zajistil, aby byl tento výherní automat zdarma přístupný naprosto všem jeho fanouškům, výrazně rozšířil i nižší úrovně sázek. Například tak můžete nastavit hodnotu vaší sázky na jedno zatočení od 0,01 do 20 mincí. Úroveň sázek se může pohybovat od 1 do 10 a celková sázka se tak může pohybovat od 0,01 do 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti