Menu

White King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

White King

White King Automat Online ZdarmaWhite King je výherní automat vyprávějící o bílém lvu, který díky své hřívě vypadá, jako by měl opravdovou korunu. Tento lev je ochráncem své rodiny a vládcem svého království. V tomto výherním automatu na vás proto čeká spousta krásy, elegance a obrovské síly, kterou ze sebe bílý lev vyzařuje. Automat White King si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech.

White King Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zasazen do přírodního prostředí a rozkládá se na 5 válcích a 40 výherních liniích. Automat navíc obsahuje i bonusové speciální funkce, jako je například bonusová hra Majestátná noc nebo stacked wild symboly.

Lev byl odjakživa znám jako majestátné zvíře, ale co se týče bílých lvů, tak ti jsou opravdovou výjimkou. Tyto lvy můžete zahlédnout pouze v jižní Africe v rezervaci Timbavati Game.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vyobrazují toto nádherné zvíře například při západu slunce za doprovodu své lvice. Mimo to můžete zahlédnout také dvě malá bílá lvíčata nebo bílého lva o samotě. Součástí automatu je také obrovský orel, který drží zlatý svitek a drahokamy vykládanou korunu. Cela grafická stránka automatu je provedena velmi ostře a detailně. Jednotlivé válce jsou zasazeny do zlatých rámů a jejich pozadí je vybarveno modrou barvou.

Všech 40 výherních linií, které máte v tomto automatu k dispozici je nastavitelných. Aktivovat je možné jakýkoli počet od 1 až do 40. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 50 kreditů. Maximální sázka při aktivaci všech výherních linií potom dosahuje 2000 kreditů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti