Menu

Triple Monkey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Triple Monkey

Automat Triple Monkey Online ZdarmaVýherní automat Triple Monkey se odehrává na pláži a nabídne vám tři válce s 5 výherními liniemi. Tento výherní automat si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech. Jedná se o retro automat, ve kterém narazíte na původní ovládací prvky z klasických arkádovek. O výherní symboly ve stylu zvonů a hvězd a klasický arkádový doprovodný zvuk budete nicméně ochuzeni.

Automat Triple Monkey Online Zdarma

 

Opice v tomto výherním automatu vystupuje jako wild symbol. O opici se jedná, protože je považována za symbol štěstí. Za dvě opice zobrazené při jednom zatočení získáte možnost re-spinu a můžete tak dosáhnout na lepší výhry. Za tři opice vyhrajete až 1000x hodnotu vaší sázky. Pokud ale chcete vyhrát opravdu vysoké částky, budete do automatu také muset více investovat. Při sázce 0,01 mince budou vaše výhry dosahovat maximálně 10 dolarů. Když ale vsadíte celou jednu minci, tak vyhrajete 1000 dolarů.

Funkce automatu

Pro nastavení sázky využijte tlačítka + a -, která jsou umístěna na spodní straně herní obrazovky. Počet aktivních výherních linií je nastaven fixně a změnit ho proto nelze. Nastavit je také možné hraní v režimu Turbo, které výrazně urychlí točení válci. Pro aktivaci automatického režimu stačí stisknout tlačítko Spin a několik vteřin ho podržet. Poté se před vámi zobrazí nastavení automatické hry. Tento výherní automat je skvělý pro krátký víkendový odpočinek na pláži, který vás odreaguje od každodenního stresu. S nabízeným počtem výherních linií možná nedosáhnete na obrovské výhry, ale atmosféru tohoto automatu si rozhodně užijete naplno.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti