Menu

Savannah Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Savannah Cash

Výherní Automat Savannah Cash Online ZdarmaSavannah Cash je výherním automatem, jehož téma pochází z africké savany a naučí vás něco o tamním ekosystému. Hrací automat se rozkládá na 5 válcích, obsahuje 30 výherních linií a je dostupný na platformách společnosti Playtech. Nechybí v něm ani speciální symboly, kterými jsou například scatter symboly a wild symboly.

Výherní Automat Savannah Cash Online Zdarma

 

Pozadí válců tvoří propletené lístky a větve. Mimo nádherné přírody ale zahlédnete také žirafy, lvy, zebry, bizony a gazely.

Okrasou tohoto výherního automatu je právě divoká příroda. Automat pro vás má nicméně také spoustu výher. Rozptyl jejich vyplácení je nízký až střední, což znamená, že na výhry můžete dosáhnout rychleji a častěji než v ostatních automatech. Výše výher bude nicméně nižší a maximální výhra dosahuje 500násobku vaší sázky. Tuto částku získáte za spojení pěti wild symbolů na jedné výherní linii.

Jak vyhrát

Pokud v tomto automatu chcete získat tu nejvyšší výhru, musíte také vsadit ty nejvyšší sázky. Celková sázka začíná na 0,50 a dosahuje až 5000 mincí. Od výše vaší sázky se následně budou odvíjet i vaše výhry a hodnota vaší sázky také musí odpovídat počtu aktivovaných výherních linií. Při zobrazení wild symbolu kdekoli na válcích aktivujete funkci okamžitých peněz, při které získáte 10x až 1000x hodnotu své sázky. Mimo této funkce má wild symbol také schopnost nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Výherní kombinace může tvořit i scatter symbol, který má podobu zlaté stopy. Pokud se tento symboly objeví na dvou, třech nebo čtyřech válcích, aktivuje navíc i spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti