Menu

Ri Ri Sheng Cai

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ri Ri Sheng Cai

Automat Ri Ri Sheng Cai Online ZdarmaVýherní automat Ri Ri Sheng Cai je zaměřen na zlato, což není zas tak překvapující téma, protože zlato bylo vždy součástí naší civilizace jako znak bohatství.

Automat Ri Ri Sheng Cai Online Zdarma

 

Tento výherní automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech a jedná se o výherní automat s 5 válci a 243 výherními liniemi. Znamená to, že hráči v tomto výherním automatu získají výhry kdykoli zobrazí stejné symboly kdekoli na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Automat navíc obsahuje 4 progresivní jackpoty, které nabízejí naprosto pohádkové výhry.

Herní symboly

Hlavními barvami tohoto výherního automatu je červená a zlatá a mezi symboly patří všechny symboly, které vám mohou přinést štěstí. Jedná se o zlaté hrudky, broskve, kapry koi a žáby. V tomto výherním automatu si nebudete moci nastavit počet výherních linií, na které si chcete vsadit, ale místo toho si můžete nastavit počet zlatých symbolů, které chcete na válcích automatu najít. Počet zlatých symbolů stoupá spolu s vaší sázkou. Nejméně je možné si vsadit 8 mincí a k dispozici budete mít pouze jeden zlatý symbol. Pokud vám to ale váš herní rozpočet dovolí a vsadíte si 88 mincí, potom budete moci hrát s 5 zlatými symboly.

Hodnotu jednotlivých výher se dozvíte z tabulky výplat. Za symbol zlaté hrudky, žáby, kapra a broskve vyhrajete 50x hodnotu vaší sázky. Při aktivaci zlatých symbolů ale získáte za pět symbolů zlaté broskve 250x hodnotu vaší sázky, za 5 zlatých kaprů získáte 350x hodnotu vaší sázky, 5 zlatých žab vám vyplatí 500x hodnotu vaší sázky a nakonec za 5 zlatých hrudek vyhrajete 1000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti