Menu

Spud O Reillys Crops of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spud O Reillys Crops of Gold

Výherní Automat Spud O Reillys Crops of Gold Online ZdarmaVýherní automat Spud O’ Reilly’s Crops of Gold pro vás vytvořila společnost Playtech a jedná se o pětiválec s 20 výherními liniemi. Tento automat vychází z tématu štěstí, které je inspirované Irskem. Automat si můžete zahrát na jakémkoli zařízení a vsadit si můžete od 20 pencí až do 2000 liber na jedno zatočení.

Výherní Automat Spud O Reillys Crops of Gold Online Zdarma

 

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří farmář, který se jmenuje stejně jako tento výherní automat. Také narazíte na čtyřlístek, šťastné kalhoty, ovci a traktor. Tím nejhodnotnějším symbolem je brambora, která vám vyplatí 10 000x hodnotu vaší sázky za výherní kombinaci vytvořenou z pěti symbolů. V automatu také nechybí wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů a scatter symbolů.

Speciální herní funkce

Tento výherní automat obsahuje 2 extra bonusové funkce. První z nich je funkce stříhání ovcí, která je aktivována třemi bonusovými symboly zobrazenými na prvním, druhém a třetím válci. Poté budete přesměrování do ohrady se spoustou ovcí. Každá z ovcí pro vás má peněžní odměnu a vaším úkolem je si z nich vybrat. Počet ovcí, které budete moci ostříhat, závisí na počtu získaných symbolů. Například za pět symbolů budete moci ostříhat pět ovcí.

Scatter symbolem tohoto výherního automatu je čtyřlístek. Třemi čtyřlístky aktivujete bonusovou hru zdarma. Celkem získáte 10 spinů zdarma a násobitele výher k tomu. Pokud zobrazíte na válcích scatter symboly i během spinů zdarma, bude jejich počet navýšen. Tato funkce může být aktivována kdykoli.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti