Menu

Club 2000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Club 2000

Výherní Automat Club 2000 Online ZdarmaVýherní automat Club 2000 je automatem, který v podstatě kombinuje dvě automatové hry v jednu. Vedle sebe jsou zde umístěny dva výherní automaty. Každý z nich má 3 řádky a 3 válce. Opravdu vysoké výhry zde můžete získat na jedné výherní linii.

Výherní Automat Club 2000 Online Zdarma

 

Hráči se mimo jiné mohou těšit na jeden či dva válce, na kterých se objevují scatter symboly s neuvěřitelnými výplatami. Ty jsou zaručeným lákadlem pro všechny hráče.

Herní symboly

Tento výherní automat zdarma obsahuje také různé funkce, jako je například automatická hra. Počítač za vás může roztočit až 100 her a vy se při tom můžete v klidu dívat, jak vaše výhry narůstají. Doporučujeme hráčům hrát v režimu celé obrazovky. Pozadí automatu zahrnuje kožená křesla, koktejly a láhve s alkoholem.

Dva válce tohoto výherního automatu byly rozděleny horizontálně a vypadají naprosto identicky. Jednotlivé herní symboly jsou naprosto běžnými symboly. Narazit tak můžete na logo automatu, zlatý zvonek, meloun, jahody, čtyřlístek, borůvky, pomeranče, švestky a citróny.

Herní funkce

Roztočení válců je velmi jednoduché a přímočaré. Hráči k tomu mohou použít mezerník nebo tlačítko spin. Oba dva spojené hrací automaty si také hráči mohou užít najednou. Při jejich aktivaci se vaše celková sázka zvýší. Sázky se tak mohou pohybovat od 1 do 250 mincí. Naprosto veškeré ovládání automatu můžete provést pomocí ovládacího panelu, který se nachází na spodní straně herní obrazovky. Jeho použití je pro hráče velmi jednoduché.

Záhadným symbolem tohoto výherního automatu je oranžový trojúhelník s nápisem Club. Skvělé výhry vás čekají již za spojení dvou těchto symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti