Menu

Feline Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Feline Queen

Feline Queen Automat Online ZdarmaVýherní automat Feline Queen obsahuje celkem 40 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Ke hraní tohoto výherního automatu musí hráči spojovat stejné symboly a tvořit tak výherní kombinace. Automat obsahuje mimo jiné i scatter symboly a wild symboly, které vám aktivují i velmi štědré bonusové spiny zdarma.

Feline Queen Automat Online Zdarma

Než se pustíte do hraní tohoto výherního automatu, měli byste navštívit tabulku výplat, kde se dozvíte i jednotlivá pravidla hry. S nabízenými 40 výherními liniemi budete moci získat velké množství výherních kombinací a po konzultaci s tabulkou výplat budete mít přesnou představu o jednotlivých výhrách.

Pravidla tohoto automatu online jsou velmi jednoduchá. Vaším jediným úkolem je spojovat stejné symboly. Všechny symboly navíc vypadají velmi naleštěné a třpytivě. Při hraní vás pak bude doprovázet spíše obecný soundtrack.

Jak hrát

K nastavení počtu aktivních výherních linií můžete využít tlačítek plus a mínus, které se nachází pod hrací obrazovkou. Maximální počet výherních linií je 40 a při aktivaci plného počtu výherních linií budete mít ty nejvyšší šance na získání skvělých výher. Hodnotu vsazených mincí si také můžete nastavit podle vlastního uvážení a může se pohybovat od 0,01 do 50 na jedno zatočení. Zahrát si můžete v turbo režimu, automatickém režimu nebo využít tlačítko pro nastavení maximální sázky. V  režimu turbo si můžete tempo hry nastavit podle sebe.

V tomto výherním automatu se objevují také wild symboly, které mohou nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Za 3, 4 nebo 5 scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích vyhrajete spiny zdarma a okamžité výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti