Menu

Happy Halloween

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Happy Halloween

Výherní Automat Happy Halloween Zdarma OnlineJe čas na nějakou Halloweenskou rošťárnu nebo koledu v podání strašidelného, pětiválcového výherního automatu s názvem Happy Halloween od Play’N’Go. Tato zábavná hra je plná hrůzu nahánějících postaviček a cukrovinek, ale dobrou zprávou je, že při jejich objevování můžete také vyhrát ceny a bonusy. Dokážete totiž, že se jen tak nebojíte!

Jednoduše zatočte těmito strašidelnými válci a vyhrajte ceny za objevení příšerného ovoce a mnoha dalších příšerných postaviček včetně čarodějnic, duchů, mumií a Frankensteina. Čarodějnice zároveň fungují jako scatter symboly, které vyplácí maximální násobek sázky a spouští volná zatočení. Svítící dýně se na druhou stranu chovají jako wild symboly.

Výherní Automat Happy Halloween Zdarma Online

 

Navíc získáváte speciální nadílku v podobě možnosti zahrát si tuto hru také na svém oblíbeném mobilním zařízení a sázky také nejsou tak strašidelné, protože jedno zatočení začíná od 0,01 mince.
Možná vám to na první chvíli nedojde, ale všechny postavičky v této hře jsou součástí jedné rodiny s příjmením Grave (hrob). Tak se jmenují, protože všichni z nich se na tento svět vrátili ze záhrobí, ale právě proto jsou všichni tak veselí a nechají vás odnést si výrazné množství sladké peněžní odměny!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti