Menu

Tropical Holiday

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tropical Holiday

Hrací Automat Tropical Holiday Online ZdarmaMusím se přiznat, že můj první dojem z této hry byl opravdu mylný. Zdálo se, že jde o jednoduchou retro hru s hranatými symboly a na psaní recenze o ní jsem se opravdu netěšil. Ukázalo se ale, že hra obsahuje 3 různé bonusové funkce a dostatek násobných výher napříč těmito 25 herními liniemi, což činí tuto hru opravdu zábavnou. A kdyby ve hře nebylo neustále slyšet příliš hlasité posrkávání brčkem, tak bych ji dokonce doporučil. V tomto herním automatu také můžete vyhrát jackpot, což je pro hry od Play’N’Go ne tak obvyklé.

Hrací Automat Tropical Holiday Online Zdarma

 

Co se týče grafické stránky, musím zůstat věrný mému prvnímu dojmu. Jedná se o svěží a veselý herní automat, ale nejde o nic zvláštního, zejména pokud ho srovnáte s jinými tituly od Play’N’Go. Mezi symboly se objevují lehátka, koktejly (některé ve sklenici, jiné v kokosu), Havajské tanečnice a bar. Zvukové efekty se liší v hlasitosti, což je u této hry spíše na škodu. Party symboly vydávají pár beatů (o hodně hlasitějších než jsou ostatní zvuky) a během bonusového kola je naplno puštěna taneční skladba pro doplnění zrychleného průběhu hry, abyste si mohly plně vychutnat vaše volná zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti